نزدیک غروب که از پله برقی بالا میام  مثل همیشه ازدهام کارت پخش کن هارو باید بگذرم تا وارد پیاده رو بشم،از برگه های تبلیغ مانیکور ناخن با طرح های روز اروپا تا آموزش زبان انگلیسی فقط در ۲۱ روز !
" اما ما باید برای حفظ درختان از گرفتن این برگه های تبلیغاتی  امتناع کنیم تا سفارش دهنده ها دیگر این مقدار کاغذ اصراف نکنند و از قطع درختان جلوگیری شود ( نقطه ) و ایا شما هنوز هم از کیسه های پلاستیکی به جای کیسه های پارچه ای استفاده میکنید ( علامت سوال و تعجب ) "
 با همین استدلال حق به جانب و شاکی از اینکه یه عده سدمعبر کردن، سرم بالا و نگاهم  پایین به برگه هایی که قاطعانه رد میکردم بود ، که ناگهان از دور نگاهم به ترک های دست پیرمردی افتاد که پنج قدم جلو تر از من ایستاده بود ،
یک قدم رفتم جلوتر ، 
خشکی پینه های دستاشو میشد حس کرد ! 
یک قدم دیگه،
 اگر چند برگه بگیرم زودتر برگه هاش تموم میشه و زودتر میرسه به خونه ؟!
 یک قدم دیگه، 
چقدر پاهاش خسته است!
 یک قدم دیگه
 ولی چه جنگل هایی که داره نابود میشه!
 و یک قدم دیگه

برگه های تبلیغات بین انگشتاش لرزانش !
 ایستادم !
!چشم هایش

و بعد یک قدم دیگه   
روی برگه نوشته بود : 
 خدایا تو بر کار خیرم بدار !
 مرکز خیریه کرامت 
 کمک های خود را به شماره حساب فلان .
 ، پشت برگه چک کردم  سفیدبود چقدر خوب که توی دو خط نوشتنم یک بار دیگه تونستم بیام بگم منچقدر خوبم و از اون برگه برای چک نویس استفاده کردم و داخل کیفم گذاشتم 

کارت پخش کن

فیلم نامه 2

های ,برگه , یک ,یک ,زودتر ,هایی , یک قدم ,کارت پخش ,پخش کن ,برگه های ,یک قدم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آفتاب دانلود رمان عاشقانه مطالب اینترنتی مدرس خصوصی زبان آلمانی در تهران گروه آمار سبز سعید احمدی گل لبخند مطالب اینترنتی تولیدی قابلمه گرانیتی رامیلا دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم